Návrh kuchynskej časti interiéru
Berg, AT


Moderné a minimalistické riešenie kuchyne v rodinnom dome so zvýšeným stropom. Vzdušná a dostatočné presvetlená kuchyňa s praktickými funkciami a príjemnými materiálmi sa dokáže stať stredobodom celého príbytku. 

Minibyt
Bratislava, SK


Zariadiť veľký priestranný byt je z pohľadu funkčnosti jednoduché, avšak malý byt je skutočná výzva. Tento len ca. 18 m² malý byt bol od začiatku zariaďovaný s ohľadom na maximálnu funkčnosť, úložný priestor a komfort. V tak malom priestore bolo možné vytvoriť kuchynskú časť, jedálenský priestor, obývaciu časť a dokonca aj pracovný kútik.

Kuchyňa v rodinnom dome
Záhorie, SK


Kuchyňa ktorá slúži Vám a nie naopak! V kuchyni trávime veľa času a je tak trochu centrom diania v rodinnom živote. Zakomponujte do kuchyne nové nápady a využite optimálne potenciál miestnosti.

Podkrovný byt
Partizánske, SK


Návrh na zobytnenie pôvodného podkrovia s priznanými drevenými trámami a strešnými oknami, ktorý slúži na prenájom. Denná časť pozostáva z obývacej izby a kuchyne. Byt ďalej ponúka spálňu, predsieň a kúpeľňu.

Škandinávsky interiér
Bardejov, SK


Páči sa Vám severský dizajn, čisté línie a drevo? Svetlú liatu podlahu dopĺňajú drevené obklady s jemným kontrastom tmavošedej omietky a hnedej sedačky. Poctivé drevo nájdeme aj vo forme konferenčného stolíka.

Baťovan Barber
Partizánske, SK


Interiér barber shopu - Holičstva v pánskom štýle. 

Rodinný dom
Baden, štúdia


Projekt moderného 4-izbového rodinného domu, ktorý má zvýšenú svetlú výšku obývacieho priestoru pre optimálne presvetlenie dennej časti domu.