Prestavba domu, Kittsee, Rakúsko


Prestavba a prístavba pôvodného čiastočne podpivničeného rodinného domu s valbovou strechou na moderný bungalov s piatimi izbami, terasou a bazénom.

Pasívny rodinný dom, Nickelsdorf, Rakúsko


Jednopodlažný pasívny rodinný dom navrhnutý zo systému IsoteQ passiv s vysokými tepelno- a zvukoizolačnými vlastnosťami. Napriek kompaktným rozmerom domu cca. 13x13 m a úžitkovou plochou 130 m², ponúka 5 obytných miestností, špajzu, práčovňu, dve samostatné toalety, kúpeľňu a kuchyňu s ostrovčekom.

Drevodom na Liptove, Liptovské Matiašovce


Rodinný jednopodlažný dom z masívnych drevených CLT panelov, ktoré sú svojou kvalitou predurčené ako konštrukčný stavebný systém moderných úsporných drevostavieb. Kombinácia tradičnej architektúry a moderných materiálov.

Vila Albatros Golf Resort, Česká republika


Štúdia rodinného domu na pozemku, ktorý sa nachádza v kľudnom vilovom prostredí a v tesnej blízkosti lesa a golfového ihriska neďaleko hlavného mesta Prahy. Dom predstavuje kombináciu prvkov moderného a konzervatívneho štýlu, tým poskytuje potrebný komfort a architektonicky nenarušuje ráz prostredia vo svojom okolí. 

Moderný dom v Kittsee, Rakúsko


Dizajnérsky do detailov premyslený rodinný dom podľa návrhu pražských architektov B2 Architecture, kde Archiprojekt zastrešoval kompletnú projektovú dokumentáciu, vrátane profesií, podľa miestnych noriem. K domu prislúcha aj bazén a saunový domček. Nezvyčajnými prvkami sú šikmé ostenia okien a tvar strechy, ktorý nemá bežnú geometriu. Strechy garáže a záhradného domčeka sú navrhnuté ako vegetačné, ktoré umožňujú akumulovať dažďovú vodu a následne uvoľňovať vlhkosť do prostredia. 

Nadstavba, Slovenský Grob


Nadstavba a zobytnenie podkrovia pôvodného rodinného domu. V podkroví vznikli požadované 4 izby a malá kúpeľňa.

Rekonšrukcia domu, Kittsee, Rakúsko


Rekonštrukcia a modernizácia pôvodne 100 ročného rodinného domu s prístavbou z 90tých rokov. Projekt rieši zobytnenie podkrovia a zvýšenie štandardu bývania pre majiteľov domu.

Rodinný dom Bravo, štúdia 


Projekt moderného 4-izbového rodinného domu, ktorý má zvýšenú svetlú výšku obývacieho priestoru pre optimálne presvetlenie dennej časti domu. 

Bungalov Alpha, katalóg


Rodinný dom kompaktných rozmerov, typu bungalov s fasádnymi platňami. 

Rodinný dom Castelo, štúdia


Dvojpodlažný rodinný dom s garážou. Zaujímavosťou je veľké panoramatické okno v podkroví s prístupom na terasu.